Profesyonel ve Etkili Backlink Paketleri

Backlink sitenize dış sitelerden gelen bağlantıların tümüne veren genel isimdir.Bazı sitelerden ücretsiz olarak backlink kazanabildiğiniz gibi çoğu kaliteli siteden backlink alabilmek için ücret ödemeniz geremektedir.

Backlink Nasıl Yapılır?

Backlink için öncelikle belli bir bütçe ayırmanız gerekmektedir.Tanıtım yazısı ve alacağınız link alımlarının hepsi backlink kapsamı içine girer.

Bu işlemi genel olarak Backlink Paketleri‘nden karşılamanız mümkün olsa da bu işlemi direk kişisel site sahipleriyle forum veya mail yoluyla iletişime geçerek satın almanız gerekmektedir.Alınan backlink işlemlerinde dikkat edilmesi gereken hususlar ;

  • Sürekli aynı kelime üzerinden link alımı yapılmamalıdır.
  • Tanıtım yazıları özgün bir şekilde hazırlanmalı ve kelime sayısı yüksek tutulmalıdır.
  • Alexa değerleri düşük ve eskisi kadar önemi kalmasa bile Pagerank değerleri yüksek olan kaliteli sitelerden backlink alımı yapılmalıdır.
  • Backlink alımları zamana yayılmalı ve sürekli olarak bir anda yüklü miktarda backlink alımı yapılmamalıdır.
  • Yapılan backlinkler rank signals gibi siteler üzerinden kontrol edilerek test edilmeli ve istenmeyen bağlantılar Google Disallow aracı ile bildirilip cezai işlemden kurtulmanız gerekmektedir.

Backlink Sorgulama ?

Sitelerden almış olduğunuz toplam Backlink Paketi veya tanıtım yazısı sayısı ve istemsiz olarak sizin sitenize gelen bağlantıları sorgulamak için “ Rank Signals “ sitesini kullanabilirsiniz.

Bir backlink aldınız kalitesini ve bir süre sonra o backlink eğer Link Removed oldu ise Google tarafına bildirebilmeniz için ücretsiz güzel bir web sitesidir.

Backlink, bir SEO çalışması değildir. Backlink ile yükselmeye çalışan kişilerin amacı sadece link almaya dayalı olmamalıdır. SEO çalışmasının bir parçası olan, olmazsa olmaz dediğimiz bir çalışmadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

rahim filmi Vaser Liposuction Kadın Estetik Cerrah Varikosel Ameliyatı adana masaj salonu erkek deri mont İğde Fidanı